1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane Śródmieście ul. Bagno.
Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 15 piętrowym budynku. Budynek wybudowano w 1969 roku.
Mieszkanie o powierzchni 27 m2
Jest możliwość wydzielenia pokoja
OPIS
Czynsz administracyjny wynosi 240 zł.
Mieszkanie własnościowe.
Mieszkanie po generalnym remoncie- wymieniona elektryka i hydraulika, podłogi, położone gładzie na ścianach i suficie. Nowa zabudowa kuchenna z wysokiej jakości wyposażeniem: zmywarka, pralka, płyta indukcyjna, okap. Nowocześnie zaprojektowana i wykończona łazienka. Na podłodze panele przemysłowe stosowane min w ekskluzywnych show- room' ach, szafa trzydrzwiowa, stół, 4 krzesła, sofa, rolety z drewna egzotycznego. Wyposażenie może stanowić skład ceny sprzedaży mieszkania. Własność prywatna, czysta KW bez obciążeń. Preferowana sprzedaż gotówkowa.
OKOLICA
Doskonale położone, 100m od wejścia do METRA WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE, 300m od Pałacu Kultury i Nauki. Absolutnie zjawiskowe i historyczne miejsce w ścisłym centrum stolicy, pomiędzy PKiN a Placem Grzybowskim z wodnym mini parkiem wśród zieleni, doskonałymi restauracjami i kafejkami. Jedyne takie w Warszawie z dostępem do wszelkiej komunikacji, teatrów, kultury a jednocześnie z ciszą pięknie odnowionej uliczki Próżnej, Placu, Kościołu Wszystkich Św.
Zapraszam na prezentację nieruchomości
W razie zainteresowania prosimy o kontakt :
530835079, 730173007
Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość darmowego przeprowadzenia przez profesjonalną firmę raportu technicznego mieszkania oraz budynku wraz z wyceną remontu.
Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Podana ulica nieruchomości przy ogłoszeniu ma na celu wskazania przybliżonej lokalizacji z dużą dokładnością.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Budynek:
winda
Instalacje elektryczne:
instalacja internetowa, telewizja kablowa