Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 39,64 m², 1 pokój, piętro 2, oferta nr H1-B-2-1

555 526 zł

14 014 zł /m²

Rata 2 599 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Heyki City ATAL

Szczecin, Prawobrzeże, Międzyodrze, ul. Leona Heyki

SALON Z ANEKSEM29,55 m²ŁAZIENKA4,60 m²KORYTARZ3,91 m²TARAS7,62 m²
Wymiary apartamentu 39.64 m², H1-B-2-1
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 0
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 1
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 2
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 39.64 m², H1-B-2-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

39,64 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,62 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027