Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 35,89 m², 1 pokój, piętro 3, oferta nr H1-B-3-8

522 379 zł

14 555 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 444 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Heyki City ATAL

Szczecin, Prawobrzeże, Międzyodrze, ul. Leona Heyki

SALON Z ANEKSEM26,80 m²ŁAZIENKA5,29 m²KORYTARZ3,91 m²LOGGIA3,60 m²
Wymiary apartamentu 35.89 m², H1-B-3-8
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 0
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 1
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 2
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 35.89 m², H1-B-3-8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,89 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,60 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027