Logo luksusowemieszkania.pl
Apartamenty Chojny
Galeria
Mapa
4

Apartamenty Chojny

Yuniversal Development

Zapytaj o cenę >

Łódź, Górna, Chojny, ul. Łazowskiego 5 - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
2 - 4 pok.
Powierzchnia:
58,05 - 96,63
Dostępne piętra:
1 - 6
piętro
Projekt i wykończenie “POD KLUCZ“
Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dane o inwestycji Apartamenty Chojny

Garaż
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne
loggiabalkontaras
Winda
tak
Teren
miejsca parkingowe
Dostępna/całkowita liczba ofert
11 / 31
Data aktualizacji
2023-03-24

Opis inwestycji Apartamenty Chojny

Apartamenty Chojny to nowoczesne i komfortowe mieszkania zaprojektowane z myślą o rodzinach oraz młodych i ambitnych osobach, które cenią komfort i wygodę życia. Inwestycja jest realizowana w Łodzi przy ulicy Łazowskiego 5 – lokalizacji stanowiącej harmonijne połączenie zielonego sąsiedztwa z bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem i infrastrukturą zapewniającą dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych ważnych punktów w Łodzi. Odpoczynkowi i rekreacji na świeżym powietrzy sprzyja bliskość Stawów Jana, gdzie można się wybrać na wycieczki piesze i rowerowe.

Inwestycja obejmuje budowę nowoczesnego budynku mieszkalnego, wielorodzinnego o podwyższonym standardzie i minimalistycznej bryle, dzięki czemu apartamentowiec doskonale prezentuje się na tle otaczającej go zieleni. Obiekt został wyposażony w dwa poziomy garaży i komórki lokatorskie. Inwestycja wzbogaci lokalny rynek mieszkaniowy o mieszkania o metrażu od 49 do 125 m² z balkonami i tarasami.

Apartamenty Chojny – nowoczesny projekt, innowacyjne technologie, oryginalne rozwiązania

Budynek przy ulicy Łazowskiego 5 zaprojektowano z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technologicznych i architektonicznych. To sprawia, że oferowane mieszkania jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców, zapewniając dogodny układ przestrzenny, wysokie parametry izolacji akustycznej oraz termikę decydującą o niskich kosztach ogrzania lokali w sezonie zimowym.

Zaletą realizowanej inwestycji jest przystosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komunikację między kondygnacyjną zapewnia zamknięta klatka schodowa oraz dźwig osobowy. Przestronna kabina zapewni komfort codziennego użytkowania, a w razie potrzeby ułatwi transport przedmiotów wielkogabarytowych bezpośrednio na wybrane piętro. Ciągłość komunikacji zapewnia wygodę przemieszczania się między piętrami garażowymi a mieszkalnymi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji Apartamenty Chojny w Łodzi. To właśnie tu, możesz zamieszkać, ciesząc się wszystkimi urokami życia w wielkim mieście, a zarazem spokojem, jakie daje to miejsce.

Opis okolicy Apartamenty Chojny

Edukacja:
przedszkole, liceum
Komunikacja:
przystanek tramwajowy, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy
Obiekty i usługi:
szpital, przychodnia, poczta, market, bankomat, apteka
Przyroda:
park

W okolicy

Inne inwestycje oferenta

Skontaktuj się z oferentem

Apartamenty Chojny
Al. Komisji Edukacji Narodowej 48 lok. U7-8
02-797 Warszawa

Numery kontaktowe:

+48 ... Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Apartamenty Chojny opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę