Logo luksusowemieszkania.pl
Apartamenty Vena
3D
Piętra
Galeria
Mapa
6

Apartamenty Vena

Inwestor Budowlany ZIÓŁKOWSKI

Zapytaj o cenę >

Zielonka, ul. Ossowska - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
3 - 6 pok.
Powierzchnia:
55,52 - 119,14
Dostępne piętra:
parter - 2
piętro
Termin oddania:
I kw. 2023
Projekt i wykończenie “POD KLUCZ“
Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dane o inwestycji Apartamenty Vena

Garaż
garaż, parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne
garaż
Winda
nie
Teren
plac zabaw, teren rekreacyjny
Dostępna/całkowita liczba ofert
19 / 30
Data aktualizacji
2023-07-21

Opis inwestycji Apartamenty Vena

Inwestycja obejmuje budowę 30 mieszkań w zabudowie szeregowej o unikatowych na rynku powierzchniach: od 53 m² do 130 m². Każde z mieszkań przyporządkowane ma swoje 2 miejsca postojowe, a niektóre dysponują ogrodami i ogródkami. Teren wokół budynków jest przestronny, urządzony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Apartamenty Vena to kreatywna i elegancka odsłona zabudowy szeregowej. Fasada, elewacja oraz zagospodarowanie terenu inwestycji łączy w sobie tradycyjnie szlachetne materiały w nowoczesnym ujęciu.

Apartamenty Vena to kameralne, prestiżowe osiedle zlokalizowane przy głównej ulicy w podwarszawskiej Zielonce. Nazwa miejscowości w pełni oddaje jej charakter – znajdują się tu duże połacie terenów zielonych, malowniczo położone strzeżone kąpielisko Glinianki, atrakcyjne ścieżki spacerowe i trasy rowerowe, siłownie na świeżym powietrzu, a także gratka dla najmłodszych – nowocześnie wyposażone place zabaw.

To idealne miejsce dla ludzi aktywnych, lubiących jogging, przejażdżki rowerowe, rodzinne spacery, pływanie, morsowanie, wędkowanie, sporty indywidualne i zespołowe. Nieopodal osiedla znajdują się korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. 

Ekologiczny charakter tego miejsca podkreślają praktyczne niuanse, jak choćby okoliczny bazarek, na którym można zaopatrzyć się w świeże warzywa i owoce, czy planowana w niedługim czasie nowa infrastruktura drogowa z ciągiem pieszo-rowerowym. W promieniu kilkuset metrów znajdują się tu także rozmaite sklepy i markety, apteki, piekarnie, banki i bankomaty, centrum miasta z Urzędem Miejskim oraz Ośrodkiem Kultury i Sportu, 300 metrów od osiedla jest szkoła podstawowa i przedszkole, a raptem pół kilometra trzeba pokonać, aby znaleźć się na dworcu PKP. Przy ulicy Ossowskiej co kawałek są rozmieszczone również przystanki autobusowe.

Opis okolicy Apartamenty Vena

Edukacja:
przedszkole, szkoła podstawowa
Komunikacja:
przystanek autobusowy, dworzec kolejowy
Obiekty i usługi:
apteka, bankomat, market
Przyroda:
park
Rozrywka i rekreacja:
klub fitness, Kąpielisko Glinianki

W okolicy

Skontaktuj się z oferentem

Inwestor Budowlany ZIÓŁKOWSKI
Biuro Sprzedaży Apartamenty Vena
Apartamenty Vena
ul. Wyszyńskiego 14
05-220 Zielonka

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Apartamenty Vena opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę