Logo luksusowemieszkania.pl
Botanica
Galeria
Mapa
37

Botanica

Invest Komfort

Zapytaj o cenę >

Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Jelitkowo, ul. Bursztynowa - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
2 - 4 pok.
Powierzchnia:
57,20 - 113,60
Dostępne piętra:
1 - 2
piętro
Termin oddania:
IV kw. 2023

Dostępne apartamenty

Znaleziono 4 apartamenty
Filtruj
Podano przykładowe mieszkania, w celu zapoznania się z pełną ofertą
Wyślij zapytanie

Dane o inwestycji Botanica

Garaż
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne
balkon
Winda
nie
Budynek
klub fitness, sauna, siłownia, spa
Teren
boisko, kort tenisowy, plac zabaw, teren rekreacyjny
Dostępna/całkowita liczba ofert
4 / 68
Data aktualizacji
2023-11-08

Opis inwestycji Botanica

Botanica Jelitkowo położona jest nad zbiornikiem wodnym, niedaleko od plaży, parku w Jelitkowie oraz Parku Reagana. Miejsce sprzyja aktywnemu trybowi życia - jest tu doskonała infrastruktura dla miłośników jazdy na rowerze, biegania, sportów wodnych czy jazdy konno (sopocki Hipodrom). Jednocześnie jest to lokalizacja w centralnej części Trójmiasta, blisko tramwaju i autobusu.

Botanica Jelitkowo zaprojektowana została jako zespół trzykondygnacyjnych willi z dwuspadowymi dachami i podziemnymi halami garażowymi. Wraz z otaczającą je zielenią tworzą one nastrój nadmorskiego kurortu. Wokół kameralnych budynków zasadzono aż 46 tysięcy roślin - drzewa, kwitnące krzewy, trawy ozdobne, byliny, pnącza, przeróżne paprocie oraz rośliny wodne – łącznie ponad 200 gatunków.

Układ budynków na osiedlu został tak przemyślany, by sąsiedzi nie musieli zaglądać sobie w okna, a zamiast tego mogli cieszyć się prywatnością i widokiem na rozrastającą się zieleń. Ze znacznej liczby lokali rozciąga się widok na zbiornik wodny, przy którym powstało osiedle.

Poza prywatnymi ogródkami na każdym patio pomiędzy budynkami powstają zbiorniki wodne, zaprojektowana z detalami zieleń, kładki do przechodzenia nad zielenią czy wodą oraz miejsca do siedzenia. Oprócz tego w południowej części osiedla zaprojektowano pas rekreacyjny, w którym poza wykończonym w najwyższym standardzie budynkiem fitness, boiskiem i kortem tenisowym, znalazła się strefa relaksu, siłownia zewnętrzna oraz plac zabaw, który tworzą domki ustawione w tor przeszkód. Każdy z nich pełni inną funkcję: sklep z ladą, kuchnia, miejsce wspinaczki czy przystanek na zabawę w kółko i krzyżyk.

Dla zwolenników praktycznych rozwiązań deweloper przygotował prywatny warsztat i strefę samochodową, w której szybko i wygodnie można umyć auto.

Osiedle jest ogrodzone i monitorowane.

Inwestycja realizowana jest etapami. Pierwszy z nich zakończony został w III kwartale 2019 roku. Kolejne apartamentowce, w których powstały lokale w układzie od dwóch do pięciu pokoi i metrażu od 42 do 121 m², oddane zostały nowym mieszkańcom w III kwartale 2021 roku.

W trakcie realizacji jest trzeci etap osiedla. Do końca 2023 powstanie kolejne siedem budynków. Zamieszkać będzie tu można w lokalach o powierzchni od 42,3 do 119,8 m².

Projekt architektoniczny inwestycji powstał w biurze projektowym Maarte, wnętrza części wspólnych zaprojektowała pracownia Loft Magdalena Adamus, a przestrzeń zieloną Studio Krajobraz.

Opis okolicy Botanica

Edukacja:
żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa
Komunikacja:
przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy
Obiekty i usługi:
apteka, poczta, bankomat, market, sklep osiedlowy
Przyroda:
park, morze, staw

W okolicy

Inne inwestycje oferenta

Skontaktuj się z oferentem

Invest Komfort Spółka Akcyjna sp. k.
Biuro Sprzedaży Mieszkań w Gdańsku - Jelitkowo
Botanica
ul. Bursztynowa 1/1
80-342 Gdańsk

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Botanica opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę