Dom i rezydencja 104,33 m², ul. Podmokła, Szczecin Północ (Warszewo)

Dom i rezydencja z inwestycji Warszewo Przy Parku

Zapytaj o cenę

Oblicz ratę

104,33 m² 4 pokoje bliźniak

  • Dane oferty
  • Promocje

Cena całości

Cena całości
Cena za m²
Zapytaj o cenę
Rata kredytu Oblicz ratę

Metraż i szczegóły oferty

Metraż 104,33 m²
Liczba pokoi 4
Termin oddania IV kwartał 2018
Typ budynku bliźniak
Liczba poziomów 2
Numer oferty 3
Dostępna/całkowita liczba ofert 4 / 10
Data aktualizacji 2018-12-13

Opis oferty Opis oferty

Kameralne osiedle „Warszewo Przy Parku” to 10 domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle będzie ogrodzone, zlokalizowane z dala od ruchliwej ulicy. W okolicy znajduje się park, a także przychodnia, sklepy i nowa szkoła. To zaciszne, otoczone zielenią, wprost wymarzone dla rodzin miejsce, którego atutem jest cisza, spokój i czyste powietrze.

Każdy apartament będzie mieć do dyspozycji dwa miejsca parkingowe i ogródek, a także kompletną instalację teleinformatyczną i alarmową. Mieszkania zostaną też wyposażone w instalację do centralnego odkurzania. W każdym salonie zaplanowano kominek, którego montaż jest częścią standardowej oferty.

Architektura osiedla wyróżnia się nowoczesną bryłą budynków, które zostały starannie zaprojektowane na podstawie najnowszych pomysłów i rozwiązań, ze szczególną dbałością o elementy wykończeniowe. Do ich wykonania zastosowane zostaną naturalne, ekologiczne materiały.

Wszystkie budynki będą spełniać najnowszą normę dotyczącą oszczędności energii i izolacji cieplnej. Ściany zostaną dodatkowo ocieplone styropianem. Planujemy wstawić nowoczesne okna posiadające specjalne szklenia, zapewniające maksymalne wykorzystanie energii cieplnej pochodzącej z promieniowania słonecznego.

W każdym salonie zaplanowano kominek, którego montaż jest częścią standardowej oferty. Dlatego komin został systemowo dostosowany do montażu kominka. Dla wygody i komfortu mieszkańców apartamenty zostaną wyposażone w instalację do centralnego odkurzania.

Osiedle zostało pomyślane jako zaciszna enklawa położona z dala od zgiełku miasta. Stanowić będzie odrębny, ogrodzony teren. Drogę wewnętrzna wykonamy z kostki betonowej, a na pozostałym obszarze założymy trawniki.

Otoczenie budynków ma zachęcać do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Każdy apartament będzie mieć do dyspozycji dwa miejsca parkingowe i ogródek z zewnętrznym wyprowadzeniem wody ogrodowej. Ogródki pomiędzy sąsiadami będą oddzielone ogrodzeniem.

To miejsce wprost wymarzone dla rodzin – w pobliżu znajduje się park, przychodnia, a także sklepy i szkoła.

Wszystkie budynki zaprojektowano zgodnie z najnowszą normą z 2017, dotyczącą oszczędności energii i izolacji cieplnej. Ściany zewnętrzne pokryjemy styropianem o grubości 15 cm. Żelbetonowe ławy fundamentowe będą zaizolowane termicznie i przeciwwilgociowo. Izolacja termiczna i przeciwwilgociowa obejmie też posadzki parteru oraz dachy. Posadzki parteru zabezpieczy izolacja przeciwwilgociowa pozioma, warstwa termoizolacyjna i izolacja pozioma z folii PE. W konstrukcji dachu, oprócz wełny mineralnej, funkcje izolacyjne pełnić będą folia PE oraz membrana paroprzepuszczalna – do ochrony konstrukcji dachu i termoizolacji przed zawilgoceniem.

Oszczędności energii sprzyjać będą trzyszybowe okna, których szklenia zapewniają maksymalne wykorzystanie energii słonecznej. Zachowanie ciepła w mieszkaniu zapewnią też drzwi wejściowe o wysokich parametrach termoizolacyjnych.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców każdy apartament wyposażymy w instalację alarmową. Teren osiedla zostanie oświetlony. Bezpieczny i wygodny dostęp dla gospodarzy i ich gości zapewni brama wjazdowa sterowana za pomocą pilota oraz instalacja domofonowa. Ponadto w apartamentach typu B zostaną zamontowane segmentowe drzwi garażowe z napędem.

Wykończenie Wykończenie

Osiedle wyróżnia się nowoczesną bryłą budynków. Zostało starannie zaprojektowane ze szczególną dbałością o estetykę wszystkich elementów. Do ich wykonania zastosujemy naturalne, ekologiczne i nowoczesne materiały. Fundamenty wykończymy tynkiem mozaikowym lub płytkami cokołowymi. Ściany zewnętrzne będą pokryte cienkowarstwowym tynkiem mineralnym barwionym w masie.

Ściany zewnętrzne będą pokryte cienkowarstwowym tynkiem mineralnym barwionym w masie. Estetyki budynków dopełnią starannie wykończone otwory okienne, parapety z kształtki ceramicznej, pokryte dachówką ceramiczną dachy, a także rynny z blachy malowane proszkowo – podobnie jak podbitka okapu i pas podrynnowy.

Opis okolicy Opis okolicy

Edukacja: przedszkole, szkoła podstawowa
Komunikacja: przystanek autobusowy
Obiekty i usługi: apteka, bankomat, centrum handlowe, poczta, przychodnia
Przyroda: park
Rozrywka i rekreacja: basen

Lista ofert

Filtruj
Liczba domów: - z - ofert
lokalId promocja rzut nr oferty typ zabudowy metraż pokoje l. poziomów cena całości negocjuj cenę status info
7037966 1 2 bliźniak 104,33 m² 4 2 Zapytaj o cenę wolne zobacz
7037967 1 3 bliźniak 104,33 m² 4 2 Zapytaj o cenę wolne powyższa oferta
7037970 1 6 bliźniak 104,33 m² 4 2 Zapytaj o cenę wolne zobacz
7037971 1 7 bliźniak 104,33 m² 4 2 Zapytaj o cenę wolne zobacz
Niestety, żadna oferta nie spełnia Twoich wymagań.
Spróbuj użyć bardziej ogólnych kryteriów lub usunąć część z nich.

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

  • Warszewo Przy Parku - Lista ofert
  • Warszewo Przy Parku - Aktualne promocje

Skontaktuj się z oferentem

Marina Developer sp. z o.o.
Biuro sprzedaży
telefon:
pokaż numer telefonu
70-800 Szczecin
ul. Przestrzenna 11

Warszewo Przy Parku

Zapytaj o cenę

104,33 m² 4 pokoje bliźniak
Zapytaj o ofertę
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)
Zadzwoń
Napisz
Oglądane (0)
Następne ogłoszenie
Polub LuksusoweMieszkania.pl
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.