Luksusowemieszkania.pl
Sprzedaż
>
Luksusowemieszkania.pl

Dom i rezydencja 118,50 m², oferta nr MKW-DS-1241

795 000

Straduny

795 000
Dom i rezydencja 118,50 m², oferta nr MKW-DS-1241
Galeria
15
Mapa
MKW-DS-1241 - zdjęcie nr 1
MKW-DS-1241 - zdjęcie nr 2
MKW-DS-1241 - zdjęcie nr 3
MKW-DS-1241 - zdjęcie nr 4
MKW-DS-1241 - zdjęcie nr 5
15
Lokalizacja Lokalizacja domu i rezydencji 118.5 m²,
Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
118,50 m²
Rok Budowy:
2009
Opis i szczegóły oferty
Numer oferty
MKW-DS-1241
Data dodania
2022-09-19
Data aktualizacji
2023-07-27
Na sprzedaż:
Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia, przebudowany na bazie starszego budynku w latach ok. 2005-2009
Opis wybranych pomieszczeń:
Aneks kuchenny: posadzka - terakota; ściany i sufit - ogólnie tynk gładki malowany farbą emulsyjną; w części roboczej kuchni glazura; w przedsionku tynk ozdobny; stolarka okienna - profile PCV jednoramowe okleinowane; parapety - drewniane.
Pokoje i komunikacja: posadzka - terakota i panele podłogowe drewnopochodne, listwy przypodłogowe drewniane i PCV; ściany i sufit - na parterze ogólnie tynk gładki malowany farbą emulsyjną, w części przy kominku tynk ozdobny; na poddaszu tynki gips.-kart. i cem.-wap. gładkie malowane farbą emulsyjną; stolarka okienna - profile PCV okleinowane, w części poddasza okna połaciowe drewniane; parapety - drewniane; stolarka drzwiowa - drzwi drewnopochodne typowe w ościeżnicy drewnopochodnej; drzwi zewnętrzne typowe kompozytowe wzmacniane w ramie metalowej.
Pozostałe: na parterze ogrzewanie podłogowe, na poddaszu grzejniki blaszane płytowe; schody na poddasze obłożone deskami, poręcze drewniane, barierki schodów metalowe ozdobne.
Konstrukcja:
Fundamenty w części dobudowanej wylewane z betonu zbrojone, istniejące fundamenty żwirobetonowe wzmocnione; ściany fundamentowe betonowe i murowane z bloczków betonowych docieplone; ściany zewnętrzne nadziemia murowane z cegły kratówki i innych materiałów drobnowymiarowych ocieplonych metodą lekko mokrą, cokół z płytek klinkierowych, powyżej tynk strukturalny; ścianki działowe murowane z elementów drobnowymiarowych i lekkich konstrukcji szkieletowych; strop nad parterem żelbetowy z płyt kanałowych oparty na podciągach i ścianach zewnętrznych; wieńce, nadproża i podciągi żelbetowe; dach wielospadowy drewniany kryty dachówką, orynnowanie z elementów PCV; kominy dymowo-wentylacyjne murowane; schody wewnętrzne żelbetowe wylewane; schody zewnętrzne oraz płyta tarasu ziemnego wylewane z betonu zbrojone.
Instalacje podstawowe:
Instalacja: elektroenergetyczna, wodociągowa z sieci, kanalizacji sanitarnej do kolektora - (przyłącze nie naniesione na mapę zasadniczą), c.o. w części podłogowe (z pieca gazowego w pomieszczeniu gospodarczym, alternatywnie z kominka z płaszczem wodnym w salonie), c.w.u. (z ogrzewania gazowego, alternatywnie z kominka j.w.), wentylacji grawitacyjnej i dymowej, telewizyjna, internetowa. Na zapleczu budynku naziemny zbiornik na gaz.

Działka:
Powierzchnia: 0,1879 ha
Rzeźba terenu ogólnie równa, w części zabudowanej z jednostronnym spadkiem terenu do ulicy. Na działce gruntu przy ulicy posadowiony jest budynek mieszkalny (niżej opisany). Teren działki w części ogrodzony: od strony północnej i wschodniej brama i ogrodzenie z siatki metalowej w cokole betonowym; od strony południowej kolumny i cokoły obłożone płytkami klinkierowymi, słupki i przęsła metalowe, furtka i brama wjazdowa metalowa (od strony wschodniej ogrodzenia brak). Na działce liczne nasadzenia iglaste, przy budynku mieszkalnym drzewka owocowe, inne ozdobne. W głębi działki zlokalizowany jest zbiornik na gaz, studnia, studzienki kanalizacji sanitarnej. Pozostały teren działki ogólnie zadbany i uporządkowany, porośnięty trawą.

WAŻNE

Istnieje możliwość rozłożenia kwoty płatności na uzgodnione 2 - 3 raty.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Wojciech Ogonowski (licencja nr: 12431)

--------------------------

Oferujemy bezpłatną pomoc w wyborze oraz załatwianiu formalności związanych z kredytem.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Skontaktuj się z oferentem
mKWADRAT Obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
Zapytaj o ofertę
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę