Poziom 1
Poziom 2
Poziom 3
Do obliczeń brane są po uwagę lokale prezentowane w serwisie tabelaofert.pl w okolicy uznanej przez algorytm serwisu za właściwy dla danej lokalizacji.
W obliczeniach nie są uwzględniane lokale dla których wystawca oferty nie dostarczył danych.
Oprogramowanie z którego korzysta tabelaofert.pl liczy czas dostępu promieni słonecznych w pomieszczeniu wg czasu słonecznego dla równonocy w godzinach 7:00-17:00.
Obliczenia dokonywane są automatycznie w oparciu o wstępne materiały projektowe i rzeczywiste wartości po wybudowaniu budynku mogą nie do końca pokrywać się z prezentowanymi symulacjami, tabelaofert.pl publikuje je dla celów porównawczych.
Oprogramowanie z którego korzysta tabelaofert.pl liczy powierzchnię okien oraz podłogi w oparciu o wstępne materiały projektowe i rzeczywiste wartości po wybudowaniu budynku mogą nie do końca pokrywać się z prezentowanymi symulacjami, tabelaofert.pl publikuje je dla celów porównawczych.
Zalety:
Ogródek 255 m² Garaż 35,24 m²
Analiza zalet ogródka na tle podobnych ofert w okolicy
Powierzchnia ogródka: 255 m²
Analiza zalet garażu na tle podobnych ofert w okolicy
Powierzchnia garażu: 35,24 m²
Ten dom jest wyjątkowy! Jako jedyny wśród prezentowanych w serwisie domów w okolicy posiada garaż!

Dom i rezydencja 268,62 m², oferta nr 4B

Dom i rezydencja z oferty CITY HOMES Sp. z o.o. Sp. K.

Zapytaj o cenę > Zapytaj o kredyt >

ul. Władysława Lercha, Warszawa, Zawady, Wilanów

Liczba pokoi:
6 pokoi
Powierzchnia:
268,62 m²
Powierzchnia działki:
620,00 m²
Typ domu:
bliźniak
Termin oddania:
I kw. 2022
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły ofert

Szczegóły ofert

pokaż/schowaj
Garaż
parking naziemny
Data aktualizacji
2022-06-28
Dane o budynku

Dane o budynku

pokaż/schowaj
Dostępna/całkowita liczba ofert
1 / 18

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Osiedle domów jednorodzinnych Habitat powstaje na Zawadach przy ulicy Lercha, w pełnym zieleni rejonie Wilanowa. Habitat Wilanów ma zdecydowanie kameralny charakter, to tylko 18 domów. Panuje tu klimat wysublimowanej elegancji w dobrym stylu. Kryte blachą, ukośnie opadające dachy, wykończenie elewacji z płytek ceglanych o pięknej kolorystyce, drewniane okna, duże przeszklone witryny od strony ogrodu – wszystkie zastosowane materiały to kwintesencja wysokiej jakości. Osiedle Habitat jest ogrodzone i objęte całodobowym monitoringiem.

Habitat Wilanów ma zdecydowanie kameralny charakter. Uroda architektoniczna projektu sprawi, że każdy mieszkaniec odczuje pozytywną energię tego miejsca. Panuje tu klimat luksusu i wysublimowanej elegancji w dobrym stylu. Kryte blachą, ukośnie opadające dachy, wykończenie elewacji z płytek ceglanych o pięknej kolorystyce, drewniane okna, duże przeszklone witryny od strony ogrodu – wszystkie zastosowane materiały to kwintesencja wysokiej jakości. Domy oferują dobrze doświetlone, przestronne i ponad standard wysokie wnętrza, z efektownymi antresolami.

Zastosowano w nich system wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz instalację klimatyzacyjną. Za ogrzewanie odpowiada rozbudowany system ogrzewania podłogowego. Przygotowano rozwiązania umożliwiające zastosowanie elementów automatycznego sterowania, pozwalające na korzystanie z technologii „smart dom”. Przewidziano też możliwość wykonania kominków, co dodatkowo ociepli klimat salonu.

Opis okolicy
Opis okolicy
pokaż/schowaj

Edukacja: liceum, przedszkole
Komunikacja: przystanek autobusowy
Obiekty i usługi: apteka, bankomat, market, poczta
Rozrywka i rekreacja: klub fitness, korty tenisowe

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
CITY HOMES Sp. z o.o. Sp. K.
Biuro Sprzedaży Habitat
ul. Studencka 55
02-735 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Habitat opinie:
Znakomita 5 / 5
pokaż/schowaj

Opinie: 2 oceny
Lokalizacja: 5
Standard: 5
Komunikacja: 5
Cena: 5
Zachwycona

Piękne domy, bardzo ciekawy projekt.

Paulina

Dodaj ocenę
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.