Apartamenty w Trójmieście

Zobacz oferty ›

Luksusowe apartamenty w Trójmieście

Luksusowa nieruchomość w Trójmieście należy do czołówki najbardziej pożądanych adresów w Polsce. Także tutaj można znaleźć jedne z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji jak Sea Towers w Gdyni, czy Aura Island czy WaterLane w Gdańsku. Najistotniejszą zaletą takich projektów jest położenie, przede wszystkim tuż przy nadbałtyckich plażach lub w ścisłym centrum miasta.

Oprócz oczywistych zalet związanych z lokalizacją nadmorskie apartamenty cechują się zapierającym dech w piersiach widokiem z okna oraz bliskością ośrodków SPA i wellness a także ekskluzywnych butików i restauracji.

Gdzie kupić apartament?

Numerem jeden wśród trójmiejskich luksusowych lokalizacji jest Sopot. To tu powstają najbardziej ekskluzywne, kameralne rezydencje. Ich ceny należą do najwyższych w Polsce i cieszą się zainteresowaniem najzamożniejszych. Druga grupa tereny Gdańska i Gdyni zlokalizowane bezpośrednio przy plażach. Gdańskie Jelitkowo, czy gdyńskie Orłowo to miejsca, gdzie deweloperzy często ofertują luksusowe apartamenty. Interesująca lokalizacją jest również gdańskie Dolne Miasto, dzielnica z tradycyjną, starą zabudową, świetnie zlokalizowana w centrum Gdańska.

Znajdź apartamenty w najlepszych lokalizacjach

zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.