Logo luksusowemieszkania.pl
Harmony Residence
Galeria
Mapa
13

Harmony Residence

Baltica Development

Zapytaj o cenę >

Klaudyn, ul. płk. Krzyżanowskiego - rezydencje na sprzedaż

Liczba pokoi:
6 - 7 pok.
Powierzchnia:
181,11 - 202,77
Termin oddania:
III kw. 2023
Projekt i wykończenie “POD KLUCZ“
Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dane o inwestycji Harmony Residence

Dostępna/całkowita liczba ofert
15 / 16
Data aktualizacji
2023-04-25

Opis inwestycji Harmony Residence

Harmony Residence to dążenie do doskonałości.

Projekt utytułowanej pracowni architektonicznej składa się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Klaudynie, zaledwie 25 min od Centrum.

Osiedle sąsiaduje z wpisanym na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO Parkiem Narodowym. Kompleks stwarza nieograniczone możliwości do rekreacji na świeżym powietrzu oraz uprawiania sportu.

Inwestycja bazuje na nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach wyprzedzających czas takich jak automatyka budynkowa (tzw. domy inteligentne), zintegrowane systemy instalacji alarmowej, jak również okna antywłamaniowe, uzbrojenia i instalacje pod panele fotowoltaiczne oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych we własnym garażu.

Jako jedni z pierwszych na rynku wprowadzamy w naszej inwestycji nowoczesny system ogrzewania – gruntową pompę ciepła. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie, które pozyskuje ciepło z naturalnych źródeł, obniżając tym samym koszty ogrzewania domu i wody.

Przyszłym mieszkańcom, w ramach pakietu rozszerzonego, oferujemy podpięcia pod zintegrowane systemy takie jak: klimatyzacja, instalacja rolet zewnętrznych, czy oświetlenie zewnętrzne. Integracja systemów domowych zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo oraz wygodę.

Wprowadzamy również zintegrowane trasy okablowań i punkty elektryczne.

Naszą inwestycję cechuje znacznie większa niż w konkurencyjnych projektach powierzchnia, którą można zagospodarować w ramach indywidualnych preferencji.

Dodatkowym atutem jest możliwość powiększenia powierzchni dziennej poprzez usunięcie ścianki działowej w kuchni. Imponujący metraż pokojów, wysokie sufity oraz okna sięgające od podłogi do sufitu, wpuszczające do wnętrza światło dzienne stwarzają niezwykłe możliwości aranżacyjne.

Wśród dodatkowych atutów naszej inwestycji można wymienić zielone dachy, które dają możliwość zaaranżowania na dodatkowy taras.

Do budowy naszych domów wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Oferujemy zagospodarowanie części wspólnej w wysokiej jakości, a także przygotowanie podłoża ogrodniczego.

Współpracujemy z MaxFliz renomowanym salonem wnętrz, który specjalizuje się w wykańczaniu domów pod klucz. MaxFliz oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie, rozpoczynając od całościowego projektu po wybór materiałów i mebli. Zespół najwyższej klasy ekspertów w ścisłym kontakcie z klientami tworzy wymarzone przestrzenie, które wyróżniają się swoim designem i elegancją.

W naszej okolicy mieści się wszystko, czego potrzeba na co dzień do wygodnego życia. W bliskim sąsiedztwie znajdziesz sklepy spożywcze, przychodnie, przedszkole, punkty usługowe, tereny rekreacyjne i wiele innych ważnych punktów.

Odwiedź naszą stronę internetową https://balticadevelopment.pl/

Opis okolicy Harmony Residence

Komunikacja:
przystanek autobusowy
Obiekty i usługi:
sklep osiedlowy
Przyroda:
las, rezerwat przyrody

W okolicy

Skontaktuj się z oferentem

Baltica Development S.A
Baltica Development S.A.
Harmony Residence
Al. Zwycięstwa 241/13
81-521 Gdynia

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Harmony Residence opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę