INFINITY Zieleniec Ski & Spa

INFINITY Zieleniec Ski & Spa

Zapytaj o cenę >

Duszniki-Zdrój, ul. Zieleniec - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
1 - 3 pok.
Powierzchnia:
28,62 - 63,33 m²
Dostępne piętra:
1 - 11 piętro
Termin oddania:
III kw. 2023
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >

Dostępne apartamenty

Lista ofert
Dane o inwestycji INFINITY Zieleniec Ski & Spa

Dane o inwestycji INFINITY Zieleniec Ski & Spa

pokaż/schowaj
Garaż
parking podziemny
Winda
tak
Budynek
basen, concierge, klub fitness, patio, pomieszczenie rekreacyjne, rowerownia, sauna, usługi
Teren
miejsca parkingowe, ochrona
Dostępna/całkowita liczba ofert
24 / 356
Data aktualizacji
2022-11-21

Opis inwestycji INFINITY Zieleniec Ski & Spa
Opis inwestycji INFINITY Zieleniec Ski & Spa
pokaż/schowaj

INFINITY ZIELENIEC ski&spa to inwestycja powstająca w samym sercu Zieleńca - jednego z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc na Dolnym Śląsku. Nowoczesny aparthotel będzie jedynym takim przedsięwzięciem na Ziemi Kłodzkiej, a jego oferta obejmuje 356 apartamentów jedno-, dwu- i trzypokojowych o metrażu od 28 do 63 m².

Inwestycja powstaje na górskim zboczu, co latem otwiera możliwość wyjścia wprost na turystyczny szlak, natomiast zimą bezpośrednio na narciarski stok. Bogatą ofertę INFINITY Zieleniec uzupełni strefa spa, którą będą tworzyć basen oraz sale zabiegowe wellness, a także bogate zaplecze gastronomiczne i handlowo-usługowe. Obiekt czynny będzie cały rok. Dzięki centrum konferencyjnemu będzie także odpowiednim miejscem do organizacji biznesowych spotkań czy firmowych szkoleń.

Zieleniec zimą to jeden z największych w Polsce ośrodków narciarskich, gdzie do dyspozycji narciarzy jest 31 kolei i wyciągów oraz 23 kilometrów tras narciarskich o zróżnicowanym profilu i poziomie trudności. Okolicznymi pasmami górskimi wiodą także malowniczo poprowadzone trasy dla narciarzy biegowych.

Bogatą infrastrukturę narciarską uzupełniają szkoły narciarskie oraz wypożyczalnie sprzętu zlokalizowane przy samych stokach. Sezon rozpoczyna się w Zieleńcu zwykle z początkiem grudnia, a śnieg pokrywa stoki czasem i z początkiem kwietnia. Doskonałe warunki zapewnia specyficzny mikroklimat, dzięki któremu opady są bardziej intensywne, a temperatura przygruntowa niższa.

Letnia oferta Zieleńca to perspektywa wypoczynku na wiele sposobów i dla przedstawicieli wszystkich pokoleń. Znajdą tu coś dla siebie zarówno najmłodsi jak i seniorzy. Co najważniejsze - wszystkim bez wyjątku sprzyjać będzie unikalny mikroklimat.

Pasma Gór Orlickich czy Bystrzyckich pełne są pięknych szlaków turystycznych i rowerowych tras w ramach projektu Singletrack Glaciensis, w samym Zieleńcu dostępny jest też Family Bije Park. Również poza sezonem zimowym czynne są tu oczywiście koleje linowe, same w sobie stanowiące atrakcję (szczególnie dla najmłodszych). W Zieleńcu znajduje się także największe w Polsce pole do disc golfa oraz czynne również przez cały rok konne ranczo.

Apartamenty INFINITY Zieleniec Ski & Spa oferowane są w systemie condo, który jest doskonałym sposobem połączenia własności lokalu z inwestowaniem kapitału. W przypadku obiektu w Zieleńcu istotnym elementem towarzyszącym jest turystyczna okolica i sportowa infrastruktura, która buduje dodaną wartość całego projektu. Skonstruowany w ten sposób system daje możliwość zwrotu z inwestycji nawet do 7% w skali roku.

Właściciel ma możliwość odzyskania podatku VAT z tytułu zakupu nieruchomości także jako osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej.

Nabycie przez inwestora lokalu potwierdzone zostaje wpisem w indywidualnej księdze wieczystej. Tym samym staje się on właścicielem apartamentu, który oferowany może być przyszłym gościom obiektu.

Generalnym wykonawcą projektu jest spółka PORR S.A. - jedna z największych w Polsce firm specjalizujących się w realizacji dużych projektów budowlanych oraz złożonych inwestycji infrastrukturalnych.

Opis okolicy INFINITY Zieleniec Ski & Spa
Opis okolicy INFINITY Zieleniec Ski & Spa
pokaż/schowaj

Przyroda: góry, las, park, widok na góry

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Pl. Powstańców Śląskich 17A /223
53-329 Wrocław

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

INFINITY Zieleniec Ski & Spa opinie:
Znakomita 5 / 5
pokaż/schowaj

Opinie: 2 oceny
Lokalizacja: 5
Standard: 5
Komunikacja: 5
Cena: 5
Anonimowy

Zainteresowany

Bardzo bogata oferta. Apartamenty położone w urokliwym miejscu. Warto rozważyć tutaj inwestycję.

Dodaj ocenę
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.