Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

City LandmarkLOCO Real Estate - apartamenty na sprzedaż

2 718 592 – 6 371 700 zł

24 404 – 43 022 zł/m²

Cypr, Pafos

City Landmark - zdjęcie nr 1
City Landmark - zdjęcie nr 2
City Landmark - zdjęcie nr 3
City Landmark - zdjęcie nr 4
City Landmark - zdjęcie nr 5
9
Lokalizacja inwestycji City Landmark
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pok.

Powierzchnia:

111,40 – 148,10 m²

Dostępne piętra:

1 piętro

Termin oddania:

sierpień 2027

Inne inwestycje oferenta