Logo luksusowemieszkania.pl
Myśliwska 24
Galeria
Mapa
11

Myśliwska 24

BUDROS

Zapytaj o cenę >

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Myśliwska 24, 24a - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
3 - 5 pok.
Powierzchnia:
63,30 - 91,61
Dostępne piętra:
1 - 3
piętro
Termin oddania:
sierpień 2023
Projekt i wykończenie “POD KLUCZ“
Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dane o inwestycji Myśliwska 24

Garaż
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe
komórka lokatorska
Winda
tak
Budynek
inteligentne zarządzanie domem, rowerownia, wózkarnia
Teren
miejsca parkingowe, ochrona, plac zabaw, teren rekreacyjny
Dostępna/całkowita liczba ofert
6 / 68
Data aktualizacji
2023-09-21

Aktualne promocje

Promocja w inwestycji Myśliwska 24

30% rabatu na wybrane komórki lokatorskie! Promocja dotyczy osób, które zakupią w inwestycji dowolne mieszkanie oraz miejsce postojowe. Szczegóły promocji można uzyskać kontaktując się z Biurem Sprzedaży Mieszkań.

Promocja jest bezterminowa.

Opis inwestycji Myśliwska 24

Prezentowane rzuty 3D to przykładowa aranżacja, grafika jest materiałem pomocniczym.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja będzie zlokalizowana w centralnej części Gdańska, w dzielnicy Piecki-Migowo, potocznie nazywanej Moreną, przy ulicy Myśliwskiej 24 i 24a. W okolicy znajdują się wszystkie potrzebne do komfortowego życia instytucje i usługi takie jak: żłobki i przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, restauracje i siłownie.

Myśliwska 24

Inwestycja będzie składała się z dwóch nowoczesnych, czteropiętrowych budynków, w których stworzono 68 mieszkań, od kawalerek po mieszkania 5-cio pokojowe, o powierzchni od około 30 do 100 m². W każdym budynku zaprojektowano cichobieżne windy. W podziemnych halach garażowych przewidziano miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie przeznaczone do przechowywania wózków i rowerów.

 

Bezpieczeństwo

Wszyscy wiemy, jak ważny jest spokojny sen. Bezpieczeństwo mieszkańców inwestycji „Myśliwska 24” zapewnią drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonej odporności na włamanie oraz szyby i okucia antywłamaniowe w mieszkaniach na najniższej kondygnacji. Osiedle będzie monitorowane, a dostęp do terenu inwestycji od ulicy Myśliwskiej będzie ograniczał szlaban.

 

Balkony, tarasy

Komu nie marzy się kawa wypita na tarasie w piękny, słoneczny dzień? Większość mieszkań będzie posiadała przestronne balkony lub tarasy o powierzchniach nawet do 87 m². To dodatkowa przestrzeń, która, w zależności od upodobań, może stać się wypełnioną roślinami namiastką ogrodu, przyjemnym kącikiem do lektury na wygodnej kanapie lub miejscem do spotkania z rodziną czy przyjaciółmi.

 

Hale garażowe i komórki lokatorskie

Inwestycja będzie posiadała podziemne hale garażowe, w których duża liczba miejsc parkingowych umożliwi mieszkańcom zaparkowanie więcej niż jednego samochodu. Rzeczy, które nie zmieszczą się w mieszkaniu, można gromadzić w jednej z przestronnych komórek lokatorskich, znajdujących się na poziomach -1 i -2.

 

Przestrzeń wspólna

Na ostatniej kondygnacji w obu budynkach znajdą się ogólnodostępne tarasy, gdzie za pomocą roślin i mebli wypoczynkowych zostanie stworzona strefa rekreacji i spotkań towarzyskich dla mieszkańców inwestycji „Myśliwska 24”.

Dostęp do części wspólnych umożliwi nowoczesny system dostępu w formie elektronicznych kart dostępu.

 

Zbiornik wodny

Dodatkową możliwość spędzenia wolnego czasu przewidziano w południowej części osiedla – w pobliżu zbiornika wodnego, wokół którego znajdzie się przestrzeń do wypoczynku.

 

Plac zabaw

Mieszkańcy inwestycji „Myśliwska 24” będą korzystać z placu zabaw znajdującego się w głębi osiedla, który zostanie zmodernizowany, przez co Państwa pociechy będą mogły w bezpieczny i aktywny sposób korzystać ze świeżego powietrza.

 

Okolica

Centralna lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do takich atrakcji Gdańska jak na przykład zbiornik wodny przy stacji Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Jasień, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, wielofunkcyjnej przestrzeni rekreacyjnej Multipark Morena, realizowanej z Budżetu Obywatelskiego, czy Starego Miasta.

 

Inteligentny dom

Dla osób ceniących komfort i wygodę przewidziano możliwość wykupienia dodatkowego wyposażenia mieszania w postaci pakietu Inteligentny Dom, który za pomocą smartfonu lub tabletu umożliwi zdalne sterowanie: ogrzewaniem, oświetleniem, urządzeniami elektrycznymi.

Wykończenie

Opis okolicy Myśliwska 24

Edukacja:
żłobek, przedszkole
Komunikacja:
przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy
Obiekty i usługi:
przychodnia, poczta, centrum handlowe, market
Przyroda:
park, staw
Rozrywka i rekreacja:
klub fitness, kino

W okolicy

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z oferentem

BUDROS sp. z o. o.
BUDROS Sp. z o. o.
Myśliwska 24
ul. Kozietulskiego 1
80-156 Gdańsk

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Myśliwska 24 opinie:

Znakomita 4.55 / 5
Znakomita 4.55 / 5
Opinie: 2 ocenyOpinie nie są zweryfikowane
Lokalizacja:4.5
Standard:5
Komunikacja:4.5
Cena:4
Opinie nie są zweryfikowane
Pokaż wszystkie
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę