Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 67,11 m², 4 pokoje, piętro 2, oferta nr 15

1 228 113 zł

18 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 746 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja RZ21

Warszawa, Wilanów, ul. Aleja Rzeczypospolitej 21

SALON Z ANEKSEM19,49 m²SYPIALNIA19,56 m²POKÓJ9,71 m²POKÓJ9,25 m²ŁAZIENKA4,95 m²ŁAZIENKA4,15 m²BALKON4,38 m²BALKON4,38 m²
Wymiary apartamentu 67.11 m², 15
RZ21 - zdjęcie nr 0
RZ21 - zdjęcie nr 1
RZ21 - zdjęcie nr 2
RZ21 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 67.11 m², 15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

67,11 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,38 m²), balkon (4,38 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru