Nowy apartament, 89,29 m², 4 pokoje, piętro 1, oferta nr M6
2 357 256 zł
26 400 zł /m²
okazyjna cena
Rata 11 029 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Art Deco Mokotów
Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Białej Koniczyny
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
89,29 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. apartamentu:
2,91 m
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (14,29 m²), balkon (9,35 m²)
Termin oddania:
POLA - lipiec 2026