Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 77,45 m², 4 pokoje, parter, oferta nr M79

1 869 032 zł

24 132 zł/m²

Monitoring cen

Apartament z oferty Dayton Nieruchomości

Hiszpania, Torre de la Horadada, c. Mar Egeo

4 pokoje, apartament 77,45 m², parter, oferta nr M79, Mar Egeo, Torre de la Horadada, c. Mar Egeo
Mar Egeo - zdjęcie nr 0
Mar Egeo - zdjęcie nr 1
Mar Egeo - zdjęcie nr 2
Mar Egeo - zdjęcie nr 3
Mar Egeo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 77.45 m², M79
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,45 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (26,32 m²), taras (15,67 m²), taras (68,51 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026