Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 95,00 m², 4 pokoje, piętro 2, oferta nr 85643/6624/OMS

1 780 000 zł

18 737 zł /m²

Rata 8 328 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Ursynów, Franciszka Marii Lanciego

4 pokoje, apartament 95,00 m², piętro 2, oferta nr , 85643/6624/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Franciszka Marii Lanciego
85643/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85643/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85643/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85643/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85643/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 95 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

95,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1998