Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 95,78 m², 4 pokoje, piętro 6, oferta nr A.61

1 886 866 zł

19 700 zł /m²

Rata 8 828 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dolna Górna Wilda

Poznań, Wilda, ul. Górna Wilda

4 pokoje, apartament 95,78 m², piętro 6, oferta nr A.61, Dolna Górna Wilda, Poznań, Wilda, Wilda, ul. Górna Wilda
SALON Z ANEKSEM37,25 m²SYPIALNIA17,05 m²SYPIALNIA10,13 m²SYPIALNIA7,76 m²ŁAZIENKA5,22 m²ŁAZIENKA4,67 m²KORYTARZ13,70 m²BALKON6,85 m²TARAS33,73 m²
Wymiary apartamentu 95.78 m², A.61
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 0
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 1
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 2
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 95.78 m², A.61
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

95,78 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,90 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północ (N), północny wschód (NE), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,85 m²), taras (33,73 m²)

Termin oddania:

maj 2026