Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 94,00 m², 4 pokoje, piętro 1, oferta nr SMVUSU408

999 000 zł

10 628 zł /m²

Rata 4 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Metrohouse

Bartąg, Grabowa

4 pokoje, apartament 94,00 m², piętro 1, oferta nr , SMVUSU408, Bartąg, Grabowa
Lokalizacja apartamentu 94 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

94,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

2018