Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 120,82 m², 4 pokoje, piętro 6, oferta nr M607

2 211 006 zł

18 300 zł /m²

Rata 10 345 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja SeaBreeze

Świnoujście, Osiedle Matejki, ul. Jana Matejki 41

4 pokoje, apartament 120,82 m², piętro 6, oferta nr M607, SeaBreeze, Świnoujście, Osiedle Matejki, ul. Jana Matejki 41
SALON Z ANEKSEM46,32 m²SYPIALNIA13,92 m²SYPIALNIA12,88 m²SYPIALNIA9,13 m²ŁAZIENKA4,90 m²WC2,25 m²GARDEROBA4,12 m²GARDEROBA3,43 m²KORYTARZ16,66 m²KORYTARZ7,21 m²LOGGIA6,40 m²TARAS155,60 m²
Wymiary apartamentu 120.82 m², M607
Wirtualna makieta 3D apartamentu 120.82 m², M607
M607
Plan piętra
SeaBreeze - zdjęcie nr 0
SeaBreeze - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 120.82 m², M607
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

120,82 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,40 m²), taras (155,60 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026