Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 113,99 m², 4 pokoje, piętro 14, oferta nr A.15.5

3 570 167 zł

31 320 zł /m²

Rata 16 704 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja SKYCITY Gdynia

Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Kielecka

4 pokoje, apartament 113,99 m², piętro 14, oferta nr A.15.5, SKYCITY Gdynia, Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Kielecka
SKYCITY Gdynia - zdjęcie nr 0
SKYCITY Gdynia - zdjęcie nr 1
SKYCITY Gdynia - zdjęcie nr 2
SKYCITY Gdynia - zdjęcie nr 3
SKYCITY Gdynia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 113.99 m², A.15.5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

113,99 m²

Piętro:

14 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N)

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »