Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 64,24 m², 4 pokoje, piętro 2, oferta nr PAN467124

841 625 zł

13 101 zł /m²

Rata 3 938 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Krawiecka

4 pokoje, apartament 64,24 m², piętro 2, oferta nr , PAN467124, Gdynia, Krawiecka
PAN467124 - zdjęcie nr 0
PAN467124 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja apartamentu 64.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

64,24 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2025