Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 75,11 m², 4 pokoje, piętro 6, oferta nr PAN224269

1 050 000 zł

13 980 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Prof. Stefana Hausbrandta

4 pokoje, apartament 75,11 m², piętro 6, oferta nr , PAN224269, Gdańsk, Prof. Stefana Hausbrandta
PAN224269 - zdjęcie nr 0
PAN224269 - zdjęcie nr 1
PAN224269 - zdjęcie nr 2
PAN224269 - zdjęcie nr 3
PAN224269 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 75.11 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,11 m²

Piętro:

6 piętro

Rok Budowy:

2015