Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 82,81 m², 4 pokoje, piętro 1, oferta nr 55861/4508/OMS

835 000 zł

10 083 zł /m²

Rata 3 907 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Lech Nieruchomości

Brwinów, Sportowa

4 pokoje, apartament 82,81 m², piętro 1, oferta nr , 55861/4508/OMS, Brwinów, Sportowa
55861/4508/OMS - zdjęcie nr 0
55861/4508/OMS - zdjęcie nr 1
55861/4508/OMS - zdjęcie nr 2
55861/4508/OMS - zdjęcie nr 3
55861/4508/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 82.81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

82,81 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2014