+2
Nowy apartament, 108,70 m², 4 pokoje, piętro 4, oferta nr D.4.167
1 423 616 zł
13 097 zł /m²
okazyjna cena
Rata 6 661 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Piano Forte
Łódź, Śródmieście, ul. Stefana Jaracza 57

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
108,70 m²
Piętro:
4 piętro
Strony świata:
północ (N), południe (S), zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Termin oddania:
I kwartał 2028