Nowy apartament, 113,03 m², 4 pokoje, piętro 3, oferta nr 4.B.7
2 136 553 zł
18 903 zł /m²
Rata 9 996 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Piotra 4
Gdynia, Śródmieście, ul. Św. Piotra 4

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
113,03 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), południe (S)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
II kwartał 2026
Wirtualny spacer: