Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 78,04 m², 4 pokoje, piętro 1, oferta nr TC145386

890 000 zł

11 404 zł /m²

Rata 4 164 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Skórzewo, Szczera

4 pokoje, apartament 78,04 m², piętro 1, oferta nr , TC145386, Skórzewo, Szczera
TC145386 - zdjęcie nr 0
TC145386 - zdjęcie nr 1
TC145386 - zdjęcie nr 2
TC145386 - zdjęcie nr 3
TC145386 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 78.04 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

78,04 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2021