Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 79,61 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 4B.15

812 022 zł

10 200 zł /m²

Rata 3 799 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Podlesie

Gliwice, Szobiszowice, ul. Tarnogórska 86

4 pokoje, apartament 79,61 m², parter, oferta nr 4B.15, Podlesie, Gliwice, Szobiszowice, ul. Tarnogórska 86
Podlesie - zdjęcie nr 0
Podlesie - zdjęcie nr 1
Podlesie - zdjęcie nr 2
Podlesie - zdjęcie nr 3
Podlesie - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 79.61 m², 4B.15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,61 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (121,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027