Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament inwestycyjny, 140,45 m², 4 pokoje, piętro 4, oferta nr M401

2 761 070 zł

19 659 zł/m²

Monitoring cen

Inwestycja Limassol Park

Cypr, Trachoni

4 pokoje, apartament inwestycyjny 140,45 m², piętro 4, oferta nr M401, Limassol Park, Trachoni
Limassol Park - zdjęcie nr 0
Limassol Park - zdjęcie nr 1
Limassol Park - zdjęcie nr 2
Limassol Park - zdjęcie nr 3
Limassol Park - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 140.45 m², M401
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

140,45 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

gotowe do odbioru