Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 82,04 m², 4 pokoje, piętro 3, oferta nr 85567/6624/OMS

1 411 000 zł

17 199 zł /m²

Rata 6 602 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Włochy, Wagonowa

4 pokoje, apartament 82,04 m², piętro 3, oferta nr , 85567/6624/OMS, Warszawa, Włochy, Włochy, Wagonowa
85567/6624/OMS - zdjęcie nr 0
Lokalizacja apartamentu 82.04 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

82,04 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025