Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 82,00 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 26213/2089/OMS

850 000 zł

10 366 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty homfi

Radom, Południe, Warsztatowa

4 pokoje, apartament 82,00 m², parter, oferta nr , 26213/2089/OMS, Radom, Południe, Warsztatowa
26213/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26213/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26213/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26213/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26213/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 82 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

82,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2021