Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 96,23 m², 4 pokoje, piętro 4, oferta nr I.B.5.2

2 675 194 zł

27 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 12 517 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiesława 1

4 pokoje, apartament 96,23 m², piętro 4, oferta nr I.B.5.2, GEDANIA Riverside Living, Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiesława 1
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 0
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 1
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 2
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 3
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 96.23 m², I.B.5.2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

96,23 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (37,92 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028