Nowy apartament, 76,08 m², 4 pokoje, parter, oferta nr A1_1
1 156 416 zł
15 200 zł /m²
Monitoring cen
Inwestycja ATAL Zawiślańska Wille Miejskie
Gdańsk, Stogi, ul. Zawiślańska
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
76,08 m²
Piętro:
parter
Wys. mieszkania:
2,52 m
Strony świata:
północ (N), wschód (E), zachód (W)
Układ okien:
trójstronny
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (109,82 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2026