Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 71,60 m², 4 pokoje, piętro 4, oferta nr SMNEDY401

929 000 zł

12 975 zł /m²

Rata 4 347 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Metrohouse

Zielona Góra

4 pokoje, apartament 71,60 m², piętro 4, oferta nr , SMNEDY401, Zielona Góra
SMNEDY401 - zdjęcie nr 0
SMNEDY401 - zdjęcie nr 1
SMNEDY401 - zdjęcie nr 2
SMNEDY401 - zdjęcie nr 3
SMNEDY401 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 71.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

71,60 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2019