Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 66,46 m², 4 pokoje, piętro 1, oferta nr 17995/10630/OMS

899 999 zł

13 542 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Maślice, Żytawska

4 pokoje, apartament 66,46 m², piętro 1, oferta nr , 17995/10630/OMS, Wrocław, Maślice, Żytawska
17995/10630/OMS - zdjęcie nr 0
17995/10630/OMS - zdjęcie nr 1
17995/10630/OMS - zdjęcie nr 2
17995/10630/OMS - zdjęcie nr 3
17995/10630/OMS - zdjęcie nr 4
17995/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

66,46 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023