Nowy apartament, 31,06 m², 2 pokoje, piętro 5, oferta nr 510
928 694 zł
29 900 zł /m²
okazyjna cena
Rata 4 345 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Chronos na Woli
Warszawa, Wola, Mirów, Al. Solidarności 153

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
31,06 m²
Piętro:
5 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Termin oddania:
gotowe do odbioru