Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 41,85 m², 2 pokoje, piętro 5, oferta nr FE390725

915 000 zł

21 864 zł /m²

Rata 4 281 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Finest Estate Mateusz Kruk

Warszawa, Mokotów, Aleja Polski Walczącej

2 pokoje, apartament 41,85 m², piętro 5, oferta nr , FE390725, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Aleja Polski Walczącej
FE390725 - zdjęcie nr 0
FE390725 - zdjęcie nr 1
FE390725 - zdjęcie nr 2
FE390725 - zdjęcie nr 3
FE390725 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 41.85 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,85 m²

Piętro:

5 piętro

Rok Budowy:

2025