Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 42,00 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr 56592/4508/OMS

860 000 zł

20 476 zł /m²

Rata 4 024 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Wola, Aleja

2 pokoje, apartament 42,00 m², piętro 1, oferta nr , 56592/4508/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Aleja
56592/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56592/4508/OMS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja apartamentu 42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1950