Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 44,00 m², 2 pokoje, piętro 6, oferta nr 42643

840 000 zł

19 091 zł /m²

Rata 3 930 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Warszawa, Śródmieście, Andersa Władysława gen.

2 pokoje, apartament 44,00 m², piętro 6, oferta nr , 42643, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Andersa Władysława gen.
42643 - zdjęcie nr 0
42643 - zdjęcie nr 1
42643 - zdjęcie nr 2
42643 - zdjęcie nr 3
42643 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,00 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1950