Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 71,60 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr TC835710

720 000 zł

10 056 zł /m²

Rata 3 369 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Poznań, Wilda, Antoniego Kosińskiego

2 pokoje, apartament 71,60 m², piętro 1, oferta nr , TC835710, Poznań, Wilda, Wilda, Antoniego Kosińskiego
TC835710 - zdjęcie nr 0
TC835710 - zdjęcie nr 1
TC835710 - zdjęcie nr 2
TC835710 - zdjęcie nr 3
TC835710 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 71.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

71,60 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1920