Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 47,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 53137/4508/OMS

640 000 zł

13 617 zł /m²

Rata 2 994 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Lech Nieruchomości

Pruszków, Bolesława Prusa

2 pokoje, apartament 47,00 m², parter, oferta nr , 53137/4508/OMS, Pruszków, Bolesława Prusa
53137/4508/OMS - zdjęcie nr 0
53137/4508/OMS - zdjęcie nr 1
53137/4508/OMS - zdjęcie nr 2
53137/4508/OMS - zdjęcie nr 3
53137/4508/OMS - zdjęcie nr 4
53137/4508/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2012