Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 34,00 m², 2 pokoje, piętro 4, oferta nr 25822/2089/OMS

679 450 zł

19 984 zł /m²

Rata 3 179 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty homfi

Kraków, Stare Miasto, Śródmieście, bp. Jana Prandoty

2 pokoje, apartament 34,00 m², piętro 4, oferta nr , 25822/2089/OMS, Kraków, Stare Miasto, Śródmieście, bp. Jana Prandoty
25822/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25822/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25822/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25822/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25822/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 34 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019