+11
Nowy apartament, 71,35 m², 2 pokoje, piętro 9, oferta nr BN10/B/906
1 426 287 zł
19 990 zł /m²
Rata 6 673 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Braniborska 10
Wrocław, Stare Miasto, ul. Braniborska 10

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
71,35 m²
Piętro:
9 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (85,74 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026