Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 50,21 m², 2 pokoje, piętro 4, oferta nr 117955/78/OMS

704 195 zł

14 025 zł /m²

Rata 3 295 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, Celna

2 pokoje, apartament 50,21 m², piętro 4, oferta nr , 117955/78/OMS, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, Celna
117955/78/OMS - zdjęcie nr 0
117955/78/OMS - zdjęcie nr 1
117955/78/OMS - zdjęcie nr 2
117955/78/OMS - zdjęcie nr 3
117955/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 50.21 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,21 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,76 m

Rok Budowy:

2024