Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 46,51 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D.2

799 972 zł

17 200 zł /m²

Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Premiera Bemowo

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera 5-7

2 pokoje, apartament 46,51 m², parter, oferta nr D.2, Premiera Bemowo, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera 5-7
SALON Z ANEKSEM20,06 m²SYPIALNIA14,53 m²ŁAZIENKA6,72 m²KORYTARZ5,20 m²TARAS13,43 m²OGRÓDEK46,93 m²
Wymiary apartamentu 46.51 m², D.2
Wirtualna makieta 3D apartamentu 46.51 m², D.2
D.2
Plan piętra
Premiera Bemowo - zdjęcie nr 0
Premiera Bemowo - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 46.51 m², D.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,51 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (13,43 m²), ogródek (46,93 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028