Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 33,13 m², 2 pokoje, piętro 5, oferta nr E-83

724 884 zł

21 880 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 392 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Esy Floresy

Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki 7B

2 pokoje, apartament 33,13 m², piętro 5, oferta nr E-83, Esy Floresy, Warszawa, Mokotów, Mokotów, ul. Cybernetyki 7B
Esy Floresy - zdjęcie nr 0
Esy Floresy - zdjęcie nr 1
Esy Floresy - zdjęcie nr 2
Esy Floresy - zdjęcie nr 3
Esy Floresy - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 33.13 m², E-83
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,13 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,37 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026