Nowy apartament, 38,23 m², 2 pokoje, piętro 2, oferta nr 02.4.M03
761 964 zł
19 931 zł /m²
Rata 3 565 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Mieszczańska Park
Wrocław, Nadodrze, ul. Dmowskiego
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
38,23 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,62 m
Strony świata:
wschód (E)
Układ okien:
jednostronny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (3,99 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2027