Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 43,08 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr 26223/2089/OMS

829 000 zł

19 243 zł /m²

Rata 3 879 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty homfi

Kraków, Dębniki, dr. Jana Piltza

2 pokoje, apartament 43,08 m², piętro 1, oferta nr , 26223/2089/OMS, Kraków, Dębniki, dr. Jana Piltza
26223/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26223/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26223/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26223/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26223/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 43.08 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,08 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2024