Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 96,00 m², 2 pokoje, oferta nr R4706185

2 935 230 zł

30 575 zł/m²

Monitoring cen

Apartament z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Estepona

2 pokoje, apartament 96,00 m², oferta nr , R4706185, Estepona
R4706185 - zdjęcie nr 0
R4706185 - zdjęcie nr 1
R4706185 - zdjęcie nr 2
R4706185 - zdjęcie nr 3
R4706185 - zdjęcie nr 4
R4706185 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

96,00 m²

Rok Budowy:

2027